top of page
DMPNG.png

Twoje miejsce na krótki i długi wypad

SZCZĘŚLIWE DZIECI

Dolina Magiczna to miejsce szczególnie przyjazne dzieciom, tym większym i tym mniejszym. Ups…większe dzieci wolą, jak określa się je młodzieżą ;-)

No tak, sami mamy dwóch wspaniałych chłopaków, 14 latka i 4-latka i wiemy jedno - szczęśliwe dziecko oznacza…spokój dla rodzica ;-). Traktujcie Państwo te słowa z lekką dozą humoru, ale z pewnością każdy z Was pragnie widzieć uśmiech na twarzy swojej pociechy, bo choć czasem mamy dość, to kochamy tych gadów bezgranicznie  i pragniemy ich szczęścia. I my doskonale to rozumiemy, dlatego staramy się stwarzać takie warunki, aby dzieci miło spędzały u nas czas nie nudząc się. 
 

Dolina Magiczna to dużo wolnej przestrzeni do biegania, a jak wiemy, dzieciaki kochają ruch (przynajmniej nasz Franek ;-). Nie zdziwcie się także, jeśli zostaniecie przez Frania nazwani ciociami i wujkami, hehe. 

Dla dzieci mamy przygotowany plac zabaw oraz plenerową bawialnię. Mamy także 2 boiska rekreacyjne. W sezonie letnim organizujemy warsztaty,

a młodzież może poszaleć na naszych elektrycznych rowerach MTB.

Serio, są super! Dodatkowo, na terenie Doliny Magicznej zagubiła się Smurfetka, i używając telefonu z dostępem do Internetu możecie pobawić się w jej poszukiwania ;-). Wystarczy zagrać w nasze plenerowe gry turystyczne

i wybrać grę pt. W poszukiwaniu zaginionej Smurfetki. Możemy także wybrać się na wycieczkę naszym żółtym melexem Jasiem. 

 

W Dolinie Magicznej można także zorganizować urodzinki, choć trochę to zależy od pogody, bo są to wydarzenia plenerowe lub odbywające się w naszej bawialni. 
 

W okolicy jest także sporo atrakcji dla dzieci, wśród których są m.in.: basen w Rymanowie-Zdroju, skyte park w parku podworskim w Rymanowie, plac zabaw oraz boisko sportowe o sztucznej  nawierzchni przy szkole na Posadzie Górnej (ok. 300 m od Doliny Magicznej), konie, czyli rancho Texas - 150 m od Doliny, rowerki wodne i kajaki nad Zalewem Sieniawskim u naszego przyjaciela Janusza czy Bajkowa Kraina w Odrzechowej (ok. 7 km od Doliny Magicznej).

I to nie wszystko ;-), bo jest jeszcze wiele innych…
 

A czy wiecie, że Rymanów - Zdrój kiedyś określany był mianem Podkarpackiej Stolicy Dzieci? Ciekawe, czy wiecie dlaczego ;-) To taka zagadka…

bottom of page