top of page
DMPNG.png

Twoje miejsce na krótki i długi wypad

O NAS

Magiczna Dolina to wyjątkowo urocze miejsce w Beskidzie Niskim, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, bardzo blisko znanego uzdrowiska Rymanów – Zdrój,  w miejscowości Posada Górna.

Łatwo do nas dojechać, każdy GPS doprowadzi Cię na miejsce. 
 

W Dolinie Magicznej panuje cisza i spokój, co nie wyklucza dobrej zabawy, zwłaszcza dla dzieci. Mają one tutaj mnóstwo miejsca do zabawy,

dzięki czemu rodzice mogą odpocząć ;-) Ponadto okolica oferuje wiele atrakcji dla osób aktywnych.

 

To, co można robić u nas oraz w pobliżu, opisaliśmy w zakładce poświęconej atrakcjom okolicy. Oczywiście są tam wymienione tylko niektóre z nich, bo wszystkich nie sposób zliczyć ;-)
 

 

Co my tak naprawdę oferujemy? 
 

Ano….

1. Noclegi w komfortowych domkach, a mamy ich trzy: Karpacką Chatę, Rymanowskie Zamczysko zwane Chatką Gargamela oraz nasz najnowszy Domek na Wzgórzu. Każdy z nich opisaliśmy specjalnie dla Was pokazując zdjęcia ;-). Każdy jest inny, więc z pewnością się nie znudzicie wracając do nas, czego bardzo sobie życzymy.

2. Wypożyczalnię mega super rowerów elektrycznych. W pobliżu jest wiele fajnych miejsc, które można zwiedzić rowerem. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu nawet Ci z Was, którzy nie są sportowcami, mogą przejechać długą trasę  ;-)

3. Wycieczki melexem. Posiadamy ekologiczny elektryczny samochodzik

8-osobowy, którym świetnie zwiedza się okolice, zwłaszcza, jeśli jedzie

z nami Rafał - nasz zaprzyjaźniony przewodnik. Rafał opowiada wspaniałe historie i pokazuje wyjątkowe miejsca. Na taką wycieczkę naprawdę warto się wybrać ;-)

4. Warsztaty dla dzieci. Organizujemy je sezonowo w naszej plenerowej bawialni. Jest kolorowo i ciekawie. O szczegóły zawsze pytajcie telefonicznie oraz śledźcie naszego facebooka i stronę internetową. 

5. Gry terenowe. Jesteśmy autorami 4 gier terenowych, w które możecie grać zupełnie bezpłatnie. W ten sposób poznajecie nasze strony

oraz dobrze się bawicie.

Na terenie naszej Doliny jest także Polana pod Sową, gdzie nasi Goście,

i nie tylko, mogą poznać kawałek historii tego miejsca, które zwane było Leśniczówką. Jest także miejsce na grilla oraz plenerowy stół do

ping-ponga. Oprócz Polany jest także plac zabaw dla dzieci, bawialnia plenerowa, Ogród Wrażeń oraz 2 mini boiska rekreacyjne.  
 

Zdając sobie sprawę z tego, ze wielu z Was kocha zwierzaki, w dwóch naszych domkach chętnie je przyjmujemy za niewielką dopłatą. 
 

Zachęcamy do śledzenia naszego facebooka oraz do wypoczynku

na terenie Doliny Magicznej.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie

 

Agnieszka, Wojtek, Michał i Franio  ;-)

bottom of page